O NAS


CENE [sin] to marka, która powstała z zamiłowania do podróżowania. Przez wiele lat zbieraliśmy doświadczenie w branży, aby móc stworzyć najwyższej jakości, eleganckie oraz ponadczasowe stroje kąpielowe, w których każda kobieta poczuje się fenomenalnie. Naszą pasją od zawsze była branża "fashion". Magda, projektantka CENE SWIMWEAR, od najmłodszych lat w pogoni za niekończącym się latem podróżuje po świecie, niemniej jednak to wtedy, kiedy przeprowadziła się na wyspę Bali podjęła decyzję o rozpoczęciu działań w kierunku otworzenia firmy. Kiedy stworzyła projekt idealnego bikini postanowiła podzielić się swoimi pomysłem z bratem. Nie minęło wiele czasu, zanim rozmowy i marzenia zbiegły się w rodzinny biznesplan. 

Nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzoną przez nas osobiście fabryką na wyspie Bali, w Indonezji. Uważamy, że bardzo istotna jest wiedza na temat każdego etapu powstawania produktu. Magda na codzień mieszka na wyspie Bali, co umożliwia jej utrzymanie kontaktów osobistych z producentami CENE SWIMWEAR i kontrolę każdego etapu produkcji. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać i zachęcać lokalnych rzemieślników do tworzenia pięknych strojów kąpielowych. Balijczycy słyną z ogromnych talentów artystycznych. Mamy nadzieję, że każdy nasz produkt przekaże w sobie niesamowitą energię i magię tej wyspy. Chcemy, żeby nasze kostiumy były podstawą Twojej letniej garderoby.

 

 

" Jestem kobietą i doskonale rozumiem Twoje potrzeby. Wiem jak niełatwą misją jest znalezienie idealnego bikini. Przeprowadzając się na Bali, zmieniłam swoje otoczenie z wielkiego miasta na rajską wyspę i jednocześnie zrozumiałam jak ważne jest to, by kostium kąpielowy był funkcjonalny i wygodny. Chciałabym żebyś wiedziała, że przez wiele miesięcy eksperymentowałam z wieloma stylami i materiałami by znaleźć te, które spełnią wszystkie moje wymagania. Każdy kostium kąpielowy przeszedł przez długi proces produkcji, który opierał się na poprawkach i pracy wielu osób. Produkty, które teraz są w sprzedaży wcześniej zostały uszyte jako próbki, dzięki czemu osobiście byłam w stanie je przetestować i ulepszyć. Jestem dumna, że nasze stroje kąpielowe są najwyższej jakości.  Uczciwość stawiam na pierwszym miejscu. Chcę, żebyś mogła zaufać naszej marce. Cene jest małym, rodzinnym biznesem... nasza produkcja nie jest masowa i zapewniam Cię, że wszystkie projekty są unikatowe. Szanujemy naszą klientkę i z góry dziękujemy za każdy zakup i wiarę w nasz rozwijający się biznes. Dokładam wszelkich starań by zawsze wybierać ręczną produkcję, nad tą masową i by przeciwdziałać pójściu na skróty. Jeżeli zastanawiasz się dlaczego wybrałam Bali jako miejsce produkcji, pozwól, że Ci to wyjaśnię. Każdy kto odwiedził tą wyspę wie, że jest to magiczne miejsce, nie trudno się w nim zakochać. Balijczycy są niesamowitą społecznością, słyną z artystycznej duszy. Bali jest stolicą mody plażowej. Na swojej drodze spotkałam ludzi, którzy mają kilkudziesięcioletnie doświadczenie w tej branży. Od razu wiedziałam, że nie ma lepszego miejsca na zrealizowanie moich projektów. Jestem bardzo szczęśliwa, że miejsce w którym mieszkam jest też miejscem, w którym mogę realizować swoje zawodowe plany.  Bardzo się cieszę, że w końcu mogę ujawnić efekty mojej kilkumiesięcznej pracy i, że to właśnie Polki są naszymi Klientkami! Z myślą o współczesnej podróżniczce udostępniamy sprzedaż naszych kostiumów kąpielowych przez cały rok. " - Magda 

 

Skąd nazwa CENE?
  

Hasłem, które ukształtowało markę było CENE - TO BE SEEN... Wierzymy, że każda współczesna kobieta nosząc letnie bikini chce czuć się seksownie, ale przede wszystkim pragnie czuć się zauważoną. Mamy nadzieję, że właśnie tak poczujesz się w naszym kostiumie kąpielowym odpoczywając przy basenie w willi na Mykonos jednego lata, a zaś drugiego pływając w pięknym Oceanie Indyjskim na wyspie Bali.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl